یادگیری خود هیپنوتیزم روشی برای موفقیت، پیشرفت سریع و درمان

۹ بهمن ۱۳۹۷
۰۳:۵۴:۵۸
یاسین بابائی
نظرات (0)

یادگیری خود هیپنوتیزم روشی برای موفقیت، پیشرفت سریع و درمان


 

شاید شما چیزهای زیادی درباره هیپنوتیزم و عملیات محیرالعقول و عجیبی که هیپنوتیزور روی سوژه خود انجام می دهد، شنیده یا دیده باشید. شاید به نظر شما این گونه نمایش ها جنبه چشم بندی و تردستی داشته باشند و آن را باور نداشته باشید ولی اشتباه می کنید و عملیات آنها واقعی است. آنها در حالتی به نام خلسه هیپنوتیزمی قرار گرفته اند که درد را احساس نمی کنند و می توانند جریان خونریزی را کنترل کنند و آسیبی به آنها وارد نمی شود.   ....

 

در واقع آنها با فرمان به ضمیر ناخودآگاه خویش و احیای نیروهای درونی می توانند این گونه اعمال را انجام دهند.

شما می توانید با هیپنوتیزم کردن سوژه خود به نیروهای درونی وی دست یابید و با کنترل اوضاع، هرگونه اطلاعاتی را که او فراموش کرده به یادش آورید. یا می توانید هرگونه دستوری به او بدهید تا سوژه فورن آن را انجام دهد بدون اینکه قدرت تفکر درباره دستور شما را داشته باشد.می توانید یک شخص را به چندین سال قبل و دوران کودکی ببرید و مشاهده کنید او با آهنگ صدایی صحبت می کند که مربوط به دوران کودکی وی است و از وقایعی که در آن لحظه گذرانده مطلع شوید و هزاران کار دیگر.

اما آنچه که در فن یادگیری خودهیپنوتیزم مهم است و باید به دنبال آن باشید این است که به کمک این فن و علم که امروز کاربرد زیادی در علوم پزشکی و روانکاوی دارد بتوانید مشکلات جسمی، روحی و روانی خود را درمان کنید و با استفاده از این تکنیک، عادات خود را عوض کنید یا به سرعت به موفقیت برسید.

به طور کلی خود هیپنوتیزم، شما را به نبوغ و هوش عالی می رساند و کلید کنترل احساسات و اراده و کلید خوشبختی و سعادت در رسیدن به آرامش و خونسردی می تواند باشد و توسط این علم شما می توانید بر مشکلات و ناراحتی هایی نظیر موارد زیر غلبه کنید:

1- ناراحتی هایی بی دلیل، مبهم و مجهول

2- کنترل عصبانیت و پرخاشگری

3- خستگی و کسالت دائم، سستی و تنبلی

4- بی میلی به کار و درس خواندن، پریشانی و افسردگی دائم، زودرنجی

5- ضعف حافظه، ترس و وحشت بی جهت مانند ترس از ارتفاع، پرواز آسانسور و محیط های بسته و فوبیا

6- دردهای حاد و مزمن مانند کمر درد و سر درد، کنترل عوارض آزار دهنده بارداری و ویار حاملگی

7- لکنت زبان و ضعف اعصاب

8- حسادت ها و وسواس ها

9- ترک عادات ناپسند مانند سیگار، مواد مخدر و الکل

10- لاغری و چاقی توسط کنترل اشتها و کنترل بیماری های روده تحریک پذیر، فشار خون، کنترل قند، تقویت سیستم ایمنی، کنترل استرس و هزاران آیتم دیگر.

ریشه تمام این اختلالات در مغز و ذهن ما قرار دارد. اینها سرچشمه در ضمیر ناخودآگاه دارد که می توان با تمرینات منظم بر تمامی این امور فائق آمد.

نکته جالب توجه در این است که اگر ضمیر ناخوآگاه شما قبول کند که شما در چند روز آینده ثروت مند می شوید، با قدرتی که دارد تمام کائنات را زیرورو می کند تا این پدیده شکل بگیرد اما مشکل بزرگ این است که ضمیر خودآگاه در این جا به کمک نیمکره چپ مغز مداخله می کند و می گوید مگر می شود؟ از کجا؟ چطور؟ و به سرعت با موانع بزرگ و جدی مواجه می شوید تا به آرزوهایتان نرسید اما هنگامی که شما وارد خلسه می شوید، دیگر از مداخلات نیمکره چپ مغز و ضمیر خودآگاه فاصله می گیرید و می گذارید تا ضمیر نیمه هوشیار به کمک نیمکره راست مغزی کار خود را انجام دهد. چنانچه مایلید از این علم روز دنیا که در آینده ای نزدیک، انسانها به آن همانند برق محتاج می شوند، مطلع شوید، می توانید از فصل دوم کتاب کلیات اسرار و رازهای موفقیت، این علم را در مدت زمان بسیار کم فرا بگیرید و از آن در تمام زمینه های مختلف زندگی تان بهره ببرید. در این کتاب شما مطلع می شوید که چطور تنفس کنید، چطور وارد خلسه و امواج آلفا شوید، چگونه به خود تلقین کنید و چطور با بالابردن مغناطیس بدنتان که همان نیروی مانیا تیزم است، همانند یک آهنربا جذابیت تان را بالا ببرید و دیگران را به سمت خود جذب کنید تا در روابط و کارهایتان موفق تر باشید. اما برای افرادی که خودشان قادر به خود هیپنوتیزم نیستند سی دی های صوتی طراحی شده تا با شنیدن آنها به طور خودکار وارد خلسه شوند و ذهن شان در سطوح امواج آلفا قرار بگیرد تا به کمک جملاتی که می شنوند به راحتی هیپنوتیزم شوند و با متعادل کردن نیمکره های راست و چپ مغزشان خود را تراپی ( درمان ) کنند، نیروهای عظیم درونشان را احیا کنند و سرعت پیشرفت خود را بالا ببرند.


اشتراک گذاری:
موضوعات مرتبط:
بازدید:

[ ]
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به هیپنوتیزم و مانیتیسم در کارگاه فردیس است.